Przewodnik po parkach rozrywki

Zimowa wycieczka z dziećmi: z wizytą u Świętego Mikołaja

Tagi: Zator, Park świętego Mikołaja, Godziny Otwarcia, Weekend Z Dziećmi, Kołacinek, Kraina św. Mikołaja, Szopka Bożonarodzeniowa, Wycieczka Z Dziećmi, Bajkowa

Zimowa wycieczka z dziećmi: z wizytą u Świętego Mikołaja

Wszystkie dzieci wiedzą, że Święty Mikołaj mieszka w odległej Laponii. Ale czy tylko tam? Okazuje się, że znaleźć go można również i w Polsce. W Kołacinku oraz Zatorze w zimowe dni swoje bramy otwierają Parki Świętego Mikołaja.

Kraina Świętego Mikołaja w Kołacinku zaprasza już od 15 listopada a Park w Zatorze od 20 listopada. Wiele atrakcji jakie czekają na odwiedzających skupia się na tematyce bożonarodzeniowej i bajkowej.

Goście mogą przespacerować się więc bajkową ścieżką, na której znajdą figury takich bohaterów jak Jaś i Małgosia czy Królowa Śniegu. Zatorski park chwali się również paradą bajkowych postaci, która odbywa się codziennie w parku. W obu parkach nie zabrakło również Domu Świętego Mikołaja, w którym można osobiście poznać św. Mikołaja a także zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Parki proponują również magiczną wyrzutnię, dzięki której można wysłać własną gwiazdkę do nieba. Z kolei na wszystkich tych, którzy mają jakieś grzeszki na sumieniu czekają ‘Młyn do mielenia złych postępków’ (Kołacinek) i ‘Kocioł zapomnienia’ (Zator). Typowo świąteczną atrakcją dla odwiedzających oba parki są szopki bożonarodzeniowe.

Komentarze

Przychodzące wyszukiwane hasła

kraina świętego mikołaja zatorze, kraina sw mikolaja zator, kołacinek kraina świętego mikołaja opinie, kraina świętego mikołaja w zatorze, wycieczki do świętego mikołaja, kraina św. mikołaja zator, kraina św mikołaja kołacinek, zimowy weekend z dzieckiem, zator kraina św mikołaja, zator dom mikołaja