Przewodnik po parkach rozrywki

Park Św. Mikołaja

W sezonie zimowym, kiedy Dinozatorland - Park Ruchomych Dinozaurów jest zamknięty, swoje podwoje otwiera Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się takimi atrakcjami jak parada bajkowych postaci czy gigantyczna choinka ledowa o wysokości 10 metrów.

Każdy gość ma też możliwość osobistego spotkania i rozmowy ze Świętym Mikołajem. W parku znajduje się także Kino 4D, w którym gość jest tylko biernym widzem, ale staje się żywym uczestnikiem świata prezentowanego w filmie, a także lodowisko całoroczne połączone z wypożyczalnią, zaopatrzoną w 110 par łyżew we wszystkich rozmiarach.
UWAGA: Wypożyczalnia  bezpłatna.

Park Ruchomych Dinozaurów to jeden z 5 parków, jakie tworzą Zatorland. Pozostałe parki to wspomniany Park Ruchomych Dinozaurów (tam znajdziemy też lunapark z kilkunastoma atrakcjami, głównie skierowanymi do najmłodszych), Park Owadów, Park Mitologii na Wodzie oraz Park Bajek i Wodnych Stworzeń (otwarty w 2013 r.).

Kontakt / Więcej informacji

Park Św. Mikołaja
Kategoria
Parki bajkowe / Świętego Mikołaja
Lokalizacja
Zator, Małopolskie
Data otwarcia
2009

Jedziesz do: Park Św. Mikołaja?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Park Św. Mikołaja

pokaż wszystkie

Aktualności o Park Św. Mikołaja

Parki w pobliżu

Przychodzące wyszukiwane hasła

park św. mikołaja, park swietego mikolaja, park mikołaja zator, park mikołaja inwałd, park bajek zator, miasto sw mikolaja zator, kraina świętego mikołaja, kraina św mikołaja, kraina sw. mikolaja, kraina mikołaja

Już jest! Twój darmowy e-book: Polskie Parki Rozrywki Edycja 2015!Pobierz teraz >

Pobierz twoje darmowe e-booki !

Zarejestruj się i pobierz teraz »