Przewodnik po parkach rozrywki

Park Św. Mikołaja

W sezonie zimowym, kiedy Dinozatorland - Park Ruchomych Dinozaurów jest zamknięty, swoje podwoje otwiera Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się takimi atrakcjami jak parada bajkowych postaci czy gigantyczna choinka ledowa o wysokości 10 metrów.

W parku spotkać można przyjaciela św. Mikołaja ­ Dziadka Mroza, który wraz ze swoja wnuczka Śnieżynką odwiedzają Mikołaja corocznie, przybywając po najsmaczniejsze karpie, z których słynie miasteczko Zator.


Każdy gość ma też możliwość osobistego spotkania i rozmowy ze Świętym Mikołajem. W parku znajduje się także Kino 360 3D, w którym gość jest tylko biernym widzem, ale staje się żywym uczestnikiem świata prezentowanego w filmie. Jedyne takie kino w Polsce, gdzie ekrany otaczają widza z wszystkich stron. 
W ramach seansu goście oglądają "BEE MUSICAL czyli pszczółki rozrabiają" ­ to kino efektów, gra kolorów i dźwięku w trójwymiarze. Projekcji towarzyszą efekty specjalne, zapach miodu i kwiatów. Film przeznaczony jest dla starszych i młodszych ­ dziadków z wnukami i rodziców z dziećmi.

Jest również lodowisko całoroczne połączone z wypożyczalnią, zaopatrzoną w 110 par łyżew we wszystkich rozmiarach.
UWAGA: Wypożyczalnia  bezpłatna.
Syntetyczna tafla o powierzchni 200 metrów kwadratowych mieści jednorazowo około 30 osób. Specjalna nawierzchnia, z której wykonane jest lodowisko niewiele różni się od zwykłej ślizgawk i umożliwia korzystanie z niej o każdej porze roku.

Elfy św. Mikołaja zapraszają wszystkich do uczestnictwa w organizowanych przez nie warsztatach. W trakcie zajęć możecie nauczyć się przygotować skarpetę na prezenty.Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzymuje "Certyfikat pomocnika Św. Mikołaja".
Uwaga! Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla grup zorganizowanych i wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Głowną atrakcją jest Bajkowa Parada, ulubione postaci bajkowe wędrują zaczarowaną ścieżką. Można się do nich przytulić, podać im rękę lub zrobić sobie pamiątkowe zdjecie.
Codziennie o godzinie 13:30, w weekendy o godz. 16:00

Kontakt / Więcej informacji

Park Św. Mikołaja
Kategoria
Parki bajkowe / Świętego Mikołaja
Lokalizacja
Zator, Małopolskie
Data otwarcia
2009

Jedziesz do: Park Św. Mikołaja?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Park Św. Mikołaja

pokaż wszystkie

Aktualności o Park Św. Mikołaja

Parki w pobliżu

Przychodzące wyszukiwane hasła

park św. mikołaja, park swietego mikolaja, park mikołaja zator, park mikołaja inwałd, park bajek zator, miasto sw mikolaja zator, kraina świętego mikołaja, kraina św mikołaja, kraina sw. mikolaja, kraina mikołaja

Darmowy e-book: jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki!Pobierz teraz >

Poradnik Jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki

Nowość! Jedyny polski poradnik o parkach!
Jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki

Pobierz teraz za darmo »