Odskocznia
W pobliżu
O obiekcie
| Ocena: | Ogólna: | |
| Kategoria: | Sale zabaw | |
| Województwo: | Mazowieckie | |
| Data otwarcia: | 2011 | |
Odskocznia to sala zabaw znajdująca się na warszawskim Ursynowie. To miejsce wielofunkcyjne i wielopłaszczyznowe, powstałe z myślą o wspieraniu rozwoju malucha w etapie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Na miejscu zajduje się Strefa Malucha dla mam z małymi dziećmi (0-3 lat). Tu w bezpiecznych warunkach dzieci mogą rozwijać podstawowe zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, koordynację oko-ręka, równowagę oraz zdolność logicznego myślenia.
Dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat jest Plac Zabaw, gdzie odpowiednio przygotowani animatorzy w interesujący sposób łączą zabawę z edukacją.
W Odskoczni znajdują się też Sale Twórczości Wszelakiej, gdzie odbywają się zajęcia dodatkowe, warsztaty tematyczne dla dzieci, rodziców oraz rodziców z dziećmi.




