Przewodnik po parkach rozrywki

Heide-Park

Heide-Park to największy park rozrywki w północnych Niemczech, zlokalizowany w okolicach miasta Soltau, niedaleko Hamburga. Ten otwarty w 1978 roku park zajmuje około 85 ha powierzchni.

W parku jest ok. 50 różnych atrakcji skierowanych do odwiedzających w każdym wieku. Większość z nich zadowoli rodziny z dziećmi. Poszukiwacze ekscytujących wrażeń również znajdą coś dla siebie. Każdego dnia w parku odbywa się pięć różnych pokazów.

Osoby zainteresowane dłuższym pobytem w parku mogą wybrać między noclegiem w domku kempingowym 'Holiday Camp' bądź w hotelu 'Port Royal'.

Heide-Park należy do sieci parków zarządzanych przez Merlin Entertainments, która operuje wieloma znanymi parkami rozrywki w Europie, takimi jak np. Alton Towers, Thorpe Park, Gardaland oraz parki LEGO® (Legoland Billund w Danii, Legoland Deutschland i Legoland Windsor).

Kontakt / Więcej informacji

Heide-Park
Lokalizacja
Soltau, Niemcy
Data otwarcia
sierpień 1978
Rozmiar
85 ha
Liczba gości
1 350 000 w 2011 r.   

Jedziesz do: Heide-Park?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Heide-Park

pokaż wszystkie

Aktualności o Heide-Park

Przychodzące wyszukiwane hasła

heide park, hyde park niemcy, hyde park, heide park niemcy, hyde park berlin, wesołe miasteczko niemcy, heide park berlin, park rozrywki berlin, heide park w niemczech, hide park

Twój darmowy e-book: Polskie Parki Rozrywki Edycja 2014!Pobierz teraz

Twój darmowy e-book:
Polskie Parki Rozrywki Edycja 2014!

Pobierz teraz >