Przewodnik po parkach rozrywki

Wyścigowo-motocyklowy weekend w Dream Parku w Ochabach

Tagi: Dream Park, Wyścigowo-motocyklowy Weekend, Ireneusz Sikora, Motocykle

Wyścigowo-motocyklowy weekend w Dream Parku w Ochabach

W najbliższy weekend wszystkie osoby odwiedzające Dream Park w Ochabach będą miały możliwość spotkania zawodników uczestniczących w wyścigach motocyklowych. Będzie też można z bliska przyjrzeć się jednośladom.

W dniach 30 września - 2 października będzie się działo w Dream Parku. W programie zaplanowano między innymi prezentację wyścigowych modeli motocykli BMW RR1000 oraz możliwość zobaczenia od wewnątrz tira transportowo-mieszkalnego. 

Największą atrakcją weekendu będzie niewątpliwie spotkanie z wielokrotnym mistrzem Polski, uczestnikiem 24h wyścigów w Le Mans - Ireneuszem Sikorą (niedziela 13.00-17.00). Najbardziej wytrwali będą mogli zdobyć autograf mistrza i zrobić sobie z nim zdjęcie a także przyjrzeć się fragmentom wyścigów z jego udziałem.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.