Przewodnik po parkach rozrywki

Mikołajkowa impreza dla dzieci w Hulakula

Tagi: Funpass, Hulakula, Zniżka, Malowanie Buziek, Plac Zabaw, Mikołaj, Karaoke, Mikołajki Dla Dzieci, Konkurs Z Nagrodami

Mikołajkowa impreza dla dzieci w Hulakula

Mikołajowa ekipa, w której skład wchodzą Mikołaj i Śnieżynki, w wyniku niefortunnego incydentu wylądowała... w Hulakula! Na szczęście nie zamierzają się stamtąd ruszać zatem wszystkie dzieci mogą wziąć udział we wspólnej, mikołajkowej zabawie!

Już 4 grudnia w centrum rozrywki Hulakula odbędzie się spotkanie z Mikołajem i Śnieżynkami. W programie dużo atrakcji, między innymi: zabawy z Mikołajem, zabawy ruchowe przy muzyce, karaoke, malowanie buziek. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Główną nagrodą będzie profesjonalna sesja fotograficzna dla dziecka, przygotowana przez www.nasniedogoniat.com!

Parkmania.pl jest również partnerem tego bajkowego wydarzenia.

Co, gdzie, kiedy?
Baśniowe spotkanie z Mikołajem
Hulakula
4 grudnia (niedziela) od 15:00 do 18:00
Impreza dla dzieci od lat 2 do12
Powyższe atrakcje mikołajkowe są bezpłatne. 

Wstęp na place zabaw zgodnie z obowiązującym cennikiem. W Hulakula obowiązuje zniżka na place zabaw z kartą Funpass.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.