Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Disneyland na wyciągnięcie ręki. Nowa gra dla całej rodziny.

Tagi: Park Rozrywki, Disneyland, Gra, Kinect: Disneyland Adventures

[WIDEO] Disneyland na wyciągnięcie ręki. Nowa gra dla całej rodziny.

Czy można wybrać się do Disneylandu nie wychodząc z domu? Disney Interactive Studios i Kinect przekonują, że tak i zapraszają dzieci i rodziny ma wyprawę do miejsca, gdzie ożywają bajki, a marzenia stają się rzeczywistością. Wszystko to w zaciszu własnego salonu.

Dzięki Kinect: Disneyland Adventures, pierwszej grze powstającej na mocy umowy pomiędzy Microsoft Studios a Disney Interactive Studios, dzieci, rodzice i fani Disneya mogą osobiście odwiedzić Disneyland – od Main Street U.S.A. aż po Critter Country — i dołączyć do Piotrusia Pana w walce przeciwko Kapitanowi Hakowi, przybić piątkę Myszce Miki oraz przytulić się do Królewny Śnieżki. Wszystko dzięki śledzącej ruch gracza technologii Kinect.Kontrolowanie gry za pomocą naturalnych ruchów ciała pozwala dzieciom i całym rodzinom nie tylko na wspólną, aktywną zabawę – w grze otrzymujemy również olśniewajacą i zapierającą dech w piersi kopię parku w Kaliforni, ze wszystkimi atrakcjami i widokami z oryginału, wypełnionymi ludźmi i postaciami z kreskówek.


Wędrówka po parku wymaga jedynie prostego ruchu ręki w kierunku, który gracz chce zwiedzić. Podczas gry, można wchodzić w interakcje z obiektami w parku, postaciami i przejażdżkami.  


W grze dostepnych jest 20 atrakcji parku w postaci mini gier oraz zadań. W tych grach należy wykonywać szereg różnorakich ruchów, uzależnionych od typu zadania. Możemy zatem skakać, symulować latanie, przechylać się na boki, szybko machać rękoma czy rzucać w obiekty - co dla dzieci (a często i dla rodziców rónwnież) jest dużą frajdą. Kinect: Disneyland Adventures to ciekawa gra dla całej rodziny, a dla fanów Disneylandu pozycja obowiązkowa.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title
$item.title
$item.title
$item.title