Przewodnik po parkach rozrywki

Jurapark Krasiejów walczy o 2,5 mln złotych dotacji

Tagi: Park Dinozaurów, Jurapark, Krasiejów, Stowarzyszenie Delta, Park Jurajski, Fundusze Unijne, Dotacja

Jurapark Krasiejów walczy o 2,5 mln złotych dotacji

Stowarzyszenie „Delta”, właściciel otworzonego w tym roku parku dinozaurów w Krasiejowie miało otrzymać dotację unijną w wysokości 2,5 mln złotych na to przedsięwzięcie. Tak się jednak nie stało.

Początkowo stanowisko urzędników było takie, że to Stowarzyszenie nie dopełniło formalności, ponieważ przekroczyło terminy zapisane we wniosku. Z ostatnich wiadomości wynika, że i województwo nie jest tu bez winy.

W najbliższych dniach kancelaria prawna Domański&Palinka przygotuje ocenę prawną sytuacji. Jeśli opinia będzie dla Stowarzyszenia pozytywna, otrzyma ono należne mu fundusze.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.