Przewodnik po parkach rozrywki

Rabkoland rozpoczyna sezon w ten weekend

Tagi: Park Rozrywki, Lunapark, Rabkoland, Rabka-Zdrój, Jungle Tower, Muzeum Orderu Uśmiechu, Dom Rekordów I Osobliwości

Rabkoland rozpoczyna sezon w ten weekend

Jeden z najbardziej znanych parków rozrywki w Małopolsce – Rabkoland w Rabce-Zdroju, rozpoczyna sezon 28 kwietnia w sobotę, czyli dokładnie w ten dzień kiedy zaczyna się wyjątkowo długa w tym roku majówka!

Park zaprasza codziennie od soboty 28 kwietnia od godziny 10 do 18. I tak aż do  końca września. Wśród 34 rodzinnych atrakcji, pojawią się w tym roku 4 nowości. Żołądki podskoczą dzieciom do gardła, na nowej atrakcji Jungle Tower! Śmiałkowie w strefie strachu i wody będą mogli spróbować swoich sił strzelając z armatek wodnych na dziesięciu specjalnie przygotowanych do tego stanowiskach.

 


Pan Zdzisław, główny elektryk parku przygotowuje nową atrakcję Jungle Tower.


15 maja uruchomiona zostanie natomiast atrakcja, która z uwagi na proces technologiczny - po wyjątkowo mroźnej zimie - wymaga trochę więcej przygotowań. Będzie to Wesoła Farma, gdzie 10 ruchomych zwierząt już nie może się doczekać, aby zaśpiewać piosenkę starego Macdonalda.

W parku powstała w tym roku nowa gastronomia –„Pod krówką”, gdzie można zjeść torcik, napić się koktajlu i dobrej kawy.

Dla stałych klientów są też darmowe atrakcje: Muzeum Orderu Uśmiechu oraz Dom Rekordów i Osobliwości, gdzie w tym roku zagości kilka nowych rekordowych kolekcji. Zobaczyć będzie można miniaturowe karuzele, postaci żab i elementarzy, a także stałe już wystawy obrazów wyszywanych guzikami i rzeźb w jednej zapałce. 

Rabkoland będzie też pierwszym miejscem w Polsce, gdzie otwarty zostanie w tym sezonie sklep z pozytywkami – swiatpozytywek.pl W dobie smartfonów i dźwięku Dolby Surround, miło jest czasem posłuchać dźwięków z epoki Ludwika XVI.

Przypominamy, że w Rabkolandzie obowiązuje karta rabatowa Funpass

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.