Przewodnik po parkach rozrywki

Twierdza Jasna Góra nową atrakcją w Parku Miniatur w Ogrodzieńcu

Tagi: Park Miniatur, Park Miniatur Ogrodzieniec, Maciej Wnuk, Twierdza Jasna Góra

Twierdza Jasna Góra nową atrakcją w Parku Miniatur w Ogrodzieńcu

Sezon turystyczny 2012 ruszył w pełni, więc pora na terenowe wyprawy z całą rodziną. Park Miniatur w Ogrodzieńcu zaprasza w tym roku do obejrzenia największej i najokazalszej makiety w Parku  – Twierdzy Jasna Góra.

Park w wakacje jest czynny codziennie od 9 do 20. Rodzice, którzy przyjadą tu wraz ze swoimi pociechami mogą zobaczyć  rekonstrukcje wszystkich zamków z Jury Krakowsko-Częstochowskiej w skali 1:25. Dodatkową atrakcją na terenie Parku jest Królewski Plac Zabaw, na którym dzieci za darmo mogą skorzystać z takich atrakcji jak dmuchane zamki, zjeżdżalnie, bujaki oraz huśtawki.'Serdecznie zapraszamy do naszego Parku Miniatur. W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o makietę Twierdzy Jasna Góra z Częstochowy, która jest zwieńczeniem Szlaku Orlich Gniazd, który można zobaczyć na terenie Parku. Jest to zdecydowanie najpiękniejsza makieta, która robi też duże wrażenie pod względem swojej powierzchni, która wynosi aż 65 metrów kwadratowych!'  – mówi Maciej Wnuk, manager Parku Miniatur – Ogrodzieniec.


'Podobnie jak w zeszłym sezonie, stworzyliśmy dla naszych turystów ofertę pakietową „Złoty Bilet”, która uprawnia do wejścia na trzy największe atrakcje Ogrodzieńca (Park Miniatur, Zamek oraz Gród Birów). Cena biletów pakietowych wynosi odpowiednio 25 zł oraz 19 zł'.  – dodaje Maciej Wnuk.


Ruiny zamków na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej od zawsze cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród turystów.  Jednak dopiero teraz odwiedzając Park Miniatur – Ogrodzieniec można zobaczyć jak te zamki wyglądały kiedyś – w czasach swej największej świetności. Wielkim plusem Parku jest też jego położenie, gdyż znajduje się tuż u podnóża najpiękniejszego zamku na Jurze – Ogrodzienieckiego. 

W parku obowiązuje karta rabatowa Funpass.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title