Przewodnik po parkach rozrywki

Rodzinna oferta JuraParków z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej

Tagi: Jurapark, Bałtów, Parki Dinozaurów, Krasiejów, Solec Kujawski, Mistrzostwa Europy W Piłce Nożnej, Monika Pękala

Rodzinna oferta JuraParków z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej

Zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej dla wielu rodzin mogą okazać się swoistą próbą sił. Co bowiem zrobić w sytuacji, kiedy część rodziny pragnie ten czas spędzić aktywnie, a druga jej połowa ma zamiar doświadczać piłkarskich emocji przed telewizorem? Aby zapobiec konfliktom, warto skorzystać z propozycji obiektów takich, jak JuraPark, które na czas mistrzostw przygotowały  specjalną, rodzinną ofertę.  

'Już jutro, 8 czerwca rozpocznie się wielkie piłkarskie święto, w którym będzie chciał uczestniczyć każdy fan piłki nożnej.' - mówi Monika Pękala, kierownik marketingu JuraPark – 'Jednak nie zawsze wszyscy członkowie rodzin podzielają sportowe pasje. Dlatego postanowiliśmy stworzyć Rodzinne Strefy dla Kibiców, dzięki którym będzie można spędzić ten czas rodzinnie, nie rezygnując z oglądania rozgrywek. Zostały one zaprojektowane tak, by z jednej strony zapewnić wrażenia i wielkie emocje osobom zainteresowanym futbolem, z drugiej zaś, by nie przeszkadzały pozostałym zwiedzającym.' - dodaje.  

Jak zapewniają organizatorzy, w Rodzinnych Strefach dla Kibiców w JuraParkach, każdy znajdzie coś dla siebie. Oglądaniu meczów na mobilnych ekranach towarzyszyć będą konkursy i zabawy. W JuraParku w Krasiejowie przewidziano, trwające przez całe mistrzostwa, weekendowe turnieje gry w piłkarzyki. Ponadto można tam zagrzewać polską reprezentację do walki wspólnie z największym i najstarszym kibicem na świecie. Amficelias, bo o nim mowa,  ma 60 m długości, 12 m wysokości, prawie 150 milionów lat i  22-metrowy biało-czerwony szalik. Jak podają naukowcy, jest największym znanym dinozaurem, jaki kiedykolwiek stąpał po Ziemi, a jego model w skali 1:1 z szalikiem na szyi wzbudza obecnie duże zainteresowanie.

Wstęp do Rodzinnej Strefy dla Kibiców jest bezpłatny.

JuraParki w Krasiejowie, Solcu Kujawskim i Bałtowie są jedynymi parkami dinozaurów w Polsce, które zostały docenione przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polską Agencję Prasową za działalność na rzecz popularyzacji wiedzy o dinozaurach i czasach, w których żyły. Tytuł „Popularyzator Nauki 2011” – które zostało przyznane Stowarzyszeniu Delta - właścicielowi marki JuraPark świadczy o tym, że są to miejsca atrakcyjne dla całej rodziny, gdzie nie tylko można się zrelaksować i przeżyć ciekawą przygodę, ale także „pobawić” nauką.

W JuraParkach obowiązują karty rabatowe Funpass.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.