Przewodnik po parkach rozrywki

Odbędzie się pierwszy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji

Tagi: Farma Iluzji, Festiwal Sztuki Iluzji, Arkadiusz Cywiński, Łukasz Grant, Iluzjoniści, Szymon Maciak

Odbędzie się pierwszy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji

Nie trzeba być uczniem Hogwartu, aby doświadczyć magii i prawdziwych czarów. Park rozrywki Farma Iluzji zapowiada na ostatni weekend września bardzo ciekawą imprezę. Odbędzie się tam pierwszy w Polsce, otwarty dla publiczności Festiwal Sztuki Iluzji.

W programie pełne, sceniczne programy doświadczonych iluzjonistów - Arkadiusza Cywińskiego i Łukasza Granta - lewitacje, transformacje, ćwiartowanie asystentek ... a także show mistrza tzw. manipulacji iluzyjnej - Szymona Maciaka, trzykrotnego zwycięzcy Międzynarodowych Kongresów Iluzjonistycznych w Łodzi. Podczas jego występu dziesiątki przedmiotów pojawi się, będzie znikać oraz multiplikować w pustych dłoniach i to na tle znanych przebojów muzycznych.

W ramach festiwalu odbędzie także przegląd konkursowy, w którym weźmie udział kilkunastu młodych adeptów sztuki iluzji z całej Polski. Dodatkową atrakcją będą występy artystów znanych z programu MAM TALENT. 

W sobotni wieczór zaprezentuje się hard rockowy zespół VENFLON, półfinalista III edycji programu 'Must Be The Music'. Organizatorzy zapewniają, że będą to niezapomniane dwa dni pełne czarów i magii - w wydaniu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Co, gdzie, kiedy?
Festwial odbędzie się na Farmie Iluzji, w dniach 29-30.09.2012.
Wstęp w ramach ceny biletu do parku.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.