Przewodnik po parkach rozrywki

Kraina Miniatur we Wrocławiu świętuje miesiąc swojej działalności

Tagi: Park Miniatur, Wrocław, Kraina Miniatur, Fireshow

Kraina Miniatur we Wrocławiu świętuje miesiąc swojej działalności

W najbliższą niedzielę, 30.09. w ciągu dnia w parku z miniaturami we Wrocławiu odbędą się atrakcje dla rodzin z dziećmi, a wieczorem pokazy z ogniem.

Od godziny 13:00 animatorki będą wprowadzać dzieci w świat “Indiańskiej wioski”, malować twarze i tworzyć balonowe zwierzaki. Z kolei o godzinie 19:00 odbedzie sie Fireshow, a po nim goście będą mogli samodzielnie spróbować chodzenia po rozżarzonych węglach pod czujnym okiem specjalistów.

Na koniec zapłonie gigantyczny napis Kraina Miniatur i park, wspólnie z gośćmi, wypuści w niebo 500 chińskich lampionów. Niedziela to także okazja na nocne zwiedzanie Krainy Miniatur. Wieczorem wstęp do parku dla wszystkich gości będzie darmowy.Plan imprezy:
13:00-17:00 animacje dla dzieci“Indianska wioska”, indianskie zwyczaje, pióropusze, malowanie twarzy i kolorowanki,ognisko; atrakcje gratis w ramach biletu do parku
19:00-22:00 wstep bezpłatny; Fireshow i fruwajace iskry, chodzenie po rozżarzonych węglach (anastenaria, firewalking), ognisko z kiełbaskami, 500 chińskich lampionów.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.