Przewodnik po parkach rozrywki

Promocja na bilety do Disneylandu nadal trwa

Tagi: Bilety Do Disneylandu, Disneyland Paryż, Disneyland Zimą, Bilet Z Okazji 20-lecia 1 Dzień 2 Parki, Disney's Enchanted Christmas

Promocja na bilety do Disneylandu nadal trwa

Disneyland to jeden ze szczególnych parków rozrywki, bo otwarty jest przez cały rok. Park szczyci się tym, że w ciągu 20 lat odkąd istnieje nie został zamknięty nawet na jeden dzień! Jest kilka powodów, dla których warto odwiedzić ten park zimą.

Czy słońce, czy deszcz zawsze dobra zabawa
Wiele osób zastanawia się czy w jesienno-zimowym okresie warto jechać do Disneylandu. Zdecydowanie warto! W parku większość atrakcji jest pod dachem co pozwala na nieskrępowaną zabawę mimo nieciekawej pogody na zewnątrz. 

Mniej osób, więcej zabawy
Każdy wie, że wakacje to czas największych tłumów we wszystkich parkach rozrywki. Czasem trzeba czekać nawet godzinę lub dłużej w kolejkach do najciekawszych atrakcji. Jak to ominąć? Wystarczy pojechać do Disneylandu na jesieni badź zimą, kiedy jest zdecydowanie mniej osób. Dzięki temu jest szansa skorzystać z ulubionych atrakcji nawet kilkukrotnie.

Niecodzienne wydarzenia to niecodzienne wspomnienia
Już od pierwszych dni listopada w Disneylandzie czuć świąteczną atmosferę. Aż przez dwa miesiące, w dniach 9 listopada - 6 stycznia w parku odbywają się Zaczarowane Święta Disneya (Disney's Enchanted Christmas). W tym czasie park przystrojony jest świątecznymi ozdobami i bajkowymi światełkami. Nie brakuje również śniegu. 


Mickey i Minnie ubrani w świąteczne stroje


Z okazji 20-lecia Disneylandu w tym roku w parku stoi, ozdobiona szczególnymi dekoracjami, gigantyczna choinka. Drzewo ma aż 24 metry wysokości i waży ponad 24 tony. Każdego dnia jedno dziecko ma szansę zapalić światełka na tym magicznym drzewie! Ponadto każdego dnia Święty Mikołaj Goofy wita gości parku a już po 8. grudnia w parku zagości prawdziwy Święty Mikołaj, u którego będzie można skorzystać z Poczty Świętego Mikołaja i wysłać list z świątecznymi życzeniami.


Goofy jako Święty Mikołaj oraz możliwość wysłania listu do Świętego Mikołaja
to tylko dwie z wielu atrakcji przygotowanych na święta


Promocja na bilety do Disneylandu nadal trwa

Disneyland świętuje 20-lecie istnienia przez okrągły rok. Z tej okazji zostały utrzymane promocyjne ceny biletów wstępu. Kupując teraz bilety do Disneylandu na Parkmania.pl można oszczędzić nawet do 20%. Ponadto nie trzeba stać w kasach, bilet zostaje wysłany mailem w ciągu kilku godzin od zakupu. Co ważne, kupując promocyjny Bilet z okazji 20-lecia 1 dzień, 2 parki można odwiedzić Disneyland zarówno w sezonie zimowym jak i wiosną, jako że bilet jest ważny aż sześć miesięcy od dnia zakupu. Więcej informacji na stronie naszego Sklepu.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.