Przewodnik po parkach rozrywki

Atrakcje dla przedszkolaka i starszego dzieciaka na Targach LATO 2011

Tagi: Warszawa, Zjeżdżalnie, Targi Lato 2011, Festyn, Krowa Do Dojenia, Atrakcje Dla Przedszkolaka I Starszego Dzieciaka, Weekend Z Rodziną, Basen Z Piłeczkami

Atrakcje dla przedszkolaka i starszego dzieciaka na Targach LATO 2011

Zjeżdżalnie, trampoliny, tory przeszkód, ściany wspinaczkowe i tory gokartowe to tylko część z atrakcji dla dzieci i młodzieży, które pojawią się na najbliższych XVI Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2011. W specjalnie wydzielonej strefie „Atrakcje dla przedszkolaka i starszego dzieciaka” nie tylko najmłodsi będą mogli przez trzy dni targów bawić się i korzystać ze sprzętu rozrywkowego, uczestniczyć w grach i zabawach sportowo-rekreacyjnych oraz warsztatach. 

- Tegoroczne Targi LATO powracają do formuły festynu turystycznego, więc chcieliśmy zapewnić zwiedzającym jak najwięcej atrakcji podczas tego wydarzenia. Rodzice będą mieli wyjątkową okazję wybrać najciekawsze oferty turystyczne, a ich pociechy będą mogły spędzić ciekawie czas poświęcając się zabawie. Mamy nadzieję, że pomysł zorganizowania na terenie hali specjalnej strefy rozrywki dla dzieci i młodzieży przypadnie do gustu uczestnikom targów, tym bardziej, że Targi LATO potrwają od piątku do niedzieli, więc jest to również ciekawa propozycja na spędzenie wiosennego weekendu z rodziną ­ - mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi, organizatora Targów LATO.

Mnóstwo atrakcji do wyboru
W wydzielonej strefie oprócz różnego rodzaju zjeżdżalni i trampolin znajdą się: basen z piłeczkami, zamek do skakania i pneumatyczny tor przeszkód. Najmłodsi zwiedzający będą mogli przeżyć wodną przygodę i skorzystać z symulatora trenażera surfingu, poczuć klimat wypraw górskich na ściance wspinaczkowej, a także wyruszyć na poszukiwania z wykrywaczem metali. Przygotowane zostaną również specjalne gry, jak olimpiada sportowa lub zabawy, m.in. celne woreczki, murek równoważnia i skaczące piłki. W ramach warsztatów dla dzieci i młodzieży, będzie można wziąć udział w fotosesji na wesoło lub też w zajęciach manualnych. Ponadto, zainscenizowana zostanie zagroda wiejska, a w niej pojawi się zabawka w postaci krowy do dojenia. Natomiast młodzi fani motoryzacji będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na  torze  z elektronicznymi samochodzikami.

Targi LATO 2011 odbędą się w dniach 1-3 kwietnia w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.