Przewodnik po parkach rozrywki

Jeśli kupować bilety do parków rozrywki to tylko online

Tagi: Bilety Do Parków Rozrywki, Bilety Do Legolandu, Legoland Windsor, Legoland Niemcy, Bilety Do Heide Park, Bilety Do Parkow Rozrywki W Zlotowkach, Promocyjne Bilety Wstepu Do Parkow Rozrywki

Jeśli kupować bilety do parków rozrywki to tylko online

Bardzo szybko przyzwyczailiśmy do wygody, jaką zapewniają zakupy przez Internet. W niektórych branżach systemy transakcyjne niemal całkowicie zastąpiły już zwykłe kasy. W parkach rozrywki wciąż możliwy jest tradycyjny zakup biletów, ale każdy, kto miał okazję tam gościć, wie że to zupełnie się nie opłaca. Po co marnować pieniądze oraz cenne minuty stojąc w kolejce, skoro można kupić bilety do parku online? 

 

Jak zorganizować wyjazd do parku rozrywki bez wychodzenia z domu?

Internet całkowicie zrewolucjonizował branżę rozrywkową i turystyczną. To właśnie tego typu usługi najchętniej rezerwujemy online. Czy ktokolwiek kupuje jeszcze bilety lotnicze na terminalu lotniska? Dzięki portalom turystycznym samodzielna organizacja bliższego lub dalszego wyjazdu stała się w ostatnich latach prosta, jak nigdy dotąd. Można się nawet obyć bez znajomości języków – większość portali jest polskojęzyczna, a w razie jakichkolwiek problemów wystarczy posłużyć się tłumaczem internetowym.

Wciąż nie wierzycie, jakie to proste? Wyobraźcie sobie więc, że musicie zorganizować wyjazd do Legolandu w Billund. Planowanie wycieczki można ograniczyć do trzech wirtualnych kroków!

  1. Przeglądamy oferty tanich linii lotniczych i rezerwujemy bilety do Billund na interesujący nas termin, wkrótce dzięki WizzAir nawet bezpośrednio z Warszawy do Billund
  2. Kupujemy bilety do Legolandu za pośrednictwem portalu Parkmania.pl
  3. Rezerwujemy tani nocleg w okolicy na booking.com albo innym tego typu portalu.

Za czwarty krok można uznać drukowanie potwierdzeń, jakie otrzymamy w wyniku rezerwacji. Na tym kończy się organizacja wyjazdu. Później wystarczy już tylko spakować walizkę (radzimy wziąć pod uwagę listę zawartą w darmowym e-booku „Jak oszczędzić czas i pieniądze, planując wycieczkę do parku rozrywki”) i można ruszać w drogę.

Bilety do parków rozrywki są tańsze online niż w kasach parku

Wygoda i oszczędność czasu to zaledwie jedna z wielu korzyści, jakie zyskujemy kupując bilety do parku rozrywki przez Internet. W zaledwie kilka minut można zamówić bilety siedząc na kanapie, nie ruszając się z domu. Bilety dostajemy na maila, do samodzielnego wydruku.

Największą zaletą zakupu online jest jednak cena biletów wstępu. W przypadku większości parków rozrywki ceny w internecie są niższe od tych kupionych na miejscu w kasie. W interesie parków jest bowiem, by sprzedawać większość biletów online. Redukują oni dzięki temu liczbę personelu, który musiałby obsługiwać kasy.

Portal Parkmania.pl oferuje promocyjne bilety wstępu do ponad 20 parków rozrywki. Czasami koszt jednodniowej wejściówki potrafi być nawet 50% tańszy od biletu na miejscu. Dodatkowo w przypadku niektórych parków (Heide-Park, Legoland w Billund, w Niemczech czy w Anglii) oferowane przez Parkmania.pl ceny są niższe niż na oficjalnych stronach parków. 

W przypadku zagranicznych parków rozrywki bardzo wygodny jest także brak konieczności wymiany walut. Na Parkmania.pl za bilety płacimy w Złotówkach za pomocą płatności elektronicznych (Dotpay) lub kartą kredytową. Można również zapłacić w Euro, choć nie jest to konieczność. 

Co jeszcze zyskujemy kupując bilety do parków rozrywki online?

Parkmania.pl tworzona jest przez pasjonatów parków rozrywki, pracownicy odwiedzili największe i najpopularniejsze parki więc służą pomocą i profesjonalnym doradztwem. W razie problemów lub pytań wystarczy napisać maila lub zadzwonić w godzinach pracy biura, czyli od pn. do pt. w godzinach 9:00-17:00. Nie ma pytania, na które nie odpowiemy. Jeśli czegoś nie wiemy, dowiemy się tego u źródła, co w przypadku kontaktu z infoliniami parków nie jest takie łatwe.

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.