Przewodnik po parkach rozrywki

Polskie Parki Rozrywki 2017 – to już V edycja przewodnika

Polskie Parki Rozrywki 2017 – to już V edycja przewodnika

Już po raz piąty informujemy was o premierze nowej edycji przewodnika Polskie Parki Rozrywki. Zgodnie z tradycją ukaże się on pierwszego dnia wiosny – to właśnie wtedy większość polskich parków rozrywki ponownie otwiera swoje bramy dla zwiedzających.

 

Zwalcz nudę, wybierz się do parku rozrywki

Przewodnik co roku powstaje we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi a jego wydawcą jest Press Forum. Jego aktualizacja to już nie tylko tradycja, ale konieczność. W ciągu ubiegłego roku zaszło wiele zmian w ofercie polskich parków tematycznych.

Najdynamiczniej rozwija się Energylandia – w zeszłym roku otworzono tam strefę wodną i jak dotąd największy polski roller coaster – Formuła 1. To i tak nic w porównaniu z tym, co czeka nas w ciągu najbliższych dwóch lat – hyper coaster, kolejka wodna Speed Water, tor raftingowy, roller coaster Boomerang, modenizacja Bajkoladii – to wszystko zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Interesuje Cię rozbudowa Energylandii? Więcej informacji na ten temat:

Bardzo cieszy nas też gruntowna modernizacja Śląskiego Wesołego Miasteczka. Każdy kto miał już okazję do przejechania się najnowszą kolejka Diamont River przyzna, że Śląskie Wesołe Miasteczko wkracza w nową erę. Dzięki nowym inwestycjom (oprócz Diamont River na terenie parku powstały jeszcze 3 atrakcje) wreszcie mamy tu prawdziwy park rozrywki. Podobnie jak w Energylandii tu też planowane są nowe atrakcje – najwięcej emocji wzbudza Lech Coaster – kolejka górska, która będzie największą tego typu konstrukcją w Europie środkowo-wschodniej.

O inwestycjach w Śląskim Wesołym Miasteczku przeczytasz tutaj:

Ściągnij e-book Polskie Parki Rozrywki 

Omówiliśmy zaledwie dwa największe parki rozrywki w Polsce. Na terenie kraju jest jednak znacznie więcej miejsc, gdzie można spędzić niezapomniany rodzinny weekend. O każdym z nich przeczytacie w przewodniku Polskie Parki Rozrywki. Jak zwykle na Parkmania.pl znajdziecie go w formie e-booka. Drukowaną wersję można natomiast dostać w punktach Informacji Turystycznej na terenie całego kraju.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.