Przewodnik po parkach rozrywki

[E-BOOK] Jak najlepiej zaplanować wizytę w zagranicznym parku rozrywki

Tagi: Rollercoaster, Phantasialand, Fastpass, Wodne Atrakcje, Zagraniczny Park Rozrywki, Log Flume, Mapka Parku, Rwąca Rzeka

[E-BOOK] Jak najlepiej zaplanować wizytę w zagranicznym parku rozrywki

Pisaliśmy że należy przygotować się do wycieczki do zagranicznego parku rozrywki. Teraz przyszła kolej na zaplanowanie samej wizyty w parku.


Wybraliśmy już park rozrywki, wiemy gdzie będziemy nocować i jak do parku dojedziemy. W zasadzie duża część planowania wycieczki już za nami. Warto jednak wziąć pod uwagę kilka wskazówek, które sprawią, że wypad do parku będzie jeszcze milej wspominany.

Jakie atrakcje są dla dzieci, czy dzieci wejdą na wszystkie atrakcje, ile wzrostu trzeba mieć by przejechać się roller coasterem? Co to jest Fastpass i jak nie stać w długich kolejkach do atrakcji w parkach?

Czy te pytania brzmią znajomo? Każdy zadał je sobie przynajmniej raz planując zabawę w parku rozrywki. Jeśli chcesz bawić się z uśmiechem na twarzy, przeczytaj koniecznie nasz Poradnik. 

Już jest! Do ściągnięcia za darmo
Eksperci Parkmania.pl przygotowali dla ciebie garść porad i trików, które pozwolą na dobrą zabawę i oszczędności.

Pobierz teraz »


Czytasz gdzie chcesz i kiedy chcesz
Dostępny w wersji do wydruku, na tableta bądź na smartfona.
Możesz go ściągnąć zupełnie za darmo i skorzystać jeszcze przed wyjazdem jak i na miejscu w parku.

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title