Przewodnik po parkach rozrywki

Targi Przedszkolaka w ten weekend w Warszawie

Tagi: Warszawa, Dmuchańce, Targi Przedszkolaka, Edyta Jungowska, Piknik Rodzinny, Centrum MT Polska, Przedszkolaki

Targi Przedszkolaka w ten weekend w Warszawie

II warszawska edycja Targów Przedszkolaka już w ten weekend. W Centrum MT Polska na ul. Marsa w sobotę i niedzielę znajdziecie moc niespodzianek dla maluchów.

Tegoroczne Targi to kolejne spotkanie z ponad 70 wystawcami i ich ofertą, w tym przedszkolami i dostawcami produktów i usług dla dzieci.

Na najmłodszych będzie czekała Kraina Atrakcji a w niej: dmuchańce, kręgle, trampoliny i nie tylko... Edyta Jungowska podpisze przedpremierowo dwa najnowsze audiobooki: Braciszek i Karlsson z Dachu oraz specjalne wydanie „Dzieci z Bullerbyn” – Słuchaj Dzieci i puzzluj! Dla pasjonatów aut – tor Carrera i wyścigi modeli zdalnie sterowanych. A ponadto: PIKNIK RODZINNY – wspólne grillowanie, tor gokartowy, przejażdżki na trikerach, pyszne lody, wata cukrowa i inne…

Więcej informacji tu. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.