Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Lech Coaster oficjalnie otwarty, jakie są pierwsze wrażenia?

Tagi: Parki Rozrywki W Polsce, Lech Coaster, Legendia Slaskie Wesole Miasteczko, Roller Coaster W Polsce

[WIDEO] Lech Coaster oficjalnie otwarty, jakie są pierwsze wrażenia?

Lech Coaster jest już otwarty dla wszystkich gości Legendii.

 

Roller coaster na światowym poziomie

Dziesięć dni temu, 1 lipca miało miejsce oficjalnie otwarcie Lech Coastera w Legendii. Frekwencja nie była aż tak imponująca, jak w przypadku ostatnio opisywanej Symboliki (na otwarcie nowej atrakcji w Efteling przybyło 22 tys. osób!), ale zarząd Legendii i tak mają powody do zadowolenia. Goście dopisali i co najważniejsze są zachwyceni nową atrakcją.

Pochwały zbiera zarówno pre-show w postaci krótkiego filmu ze studia Platige Image, jak i sam tor. Goście, którzy mieli już okazję gościć w innych parkach na terenie Europy twierdzili, że nie mamy się czego wstydzić. Lech trzyma światowy poziom.

 

 


Za budowę rollercoastera jest odpowiedzialna holenderska firma Vecoma. Już pierwsze wizualizacje i opisy nowej atrakcji robiły wrażenie. Teraz, gdy możemy na własnej skórze doświadczyć przejazdu, jeszcze bardziej doceniamy jednak wszystkie zalety tego projektu.

Roller coaster jest umiejscowiony tuż przy jeziorze, dzięki czemu w wielu momentach mamy wrażenie za chwilę wpadniemy do wody. Efekt potęgują liczne air time’y, czyli momenty w których wydaje się nam, że odrywamy się od siedzenia. To emocje, jakich do niedawna nie można było doświadczyć w Polsce.

Można chyba już śmiało powiedzieć, że Legendia Ślaskie Wesołe Miasteczko powróciła do gry i zmiany, które powoli są wprowadzanane przywrócą świetność temu najstarszemu polskiemu parkowi rozrywki. Bardzo na to liczymy!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.