Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Nowy zestaw LEGO® – kolejka, która jeździ naprawdę. Zbuduj w swoim domu rollercoaster!

Tagi: Parki Rozrywki, Legoland, Roller Coaster, Bilety Do Parków Rozrywki, Kolejka Gorska Lego

[WIDEO] Nowy zestaw LEGO® – kolejka, która jeździ naprawdę. Zbuduj w swoim domu rollercoaster!

Lubicie rollercoastery i klocki LEGO®? Już teraz możecie połączyć te dwie rzeczy i stworzyć niezwykła kolejkę w domowym zaciszu!

LEGOLAND to raj dla każdego fana legendarnych klocków. W tematycznym parku znajdziecie wiele atrakcji, od rollercoasterów po niezwykłe pokazy. Niezależnie od wieku, z pewnością będziecie doskonale się bawić. A może już wróciliście z parku i wciąż wam mało? Nic straconego!

W Dzień Dziecka, 1 czerwca do sprzedaży wszedł najnowszy zestaw z serii Creator, z którego można stworzyć prawdziwą kolejkę górską. I choć fanki LEGO® Friends, mogą uznać, że to nic nowego, bowiem wśród zestawów dla dziewczynek znajduje się juz roller coaster w parku rozrywki, to z pewnością ten zestaw oferuje coś więcej i jest zdecydowanie bardziej zaawansowany (a także jednak przeznaczony dla starszych osób).  

Nowe klocki to atrakcja dla małych i dużych

Choć na pudełku podane jest, że zestaw przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia to zapewne nic nie sprawi większej radości młodszym dzieciom jak złożenie kolejki razem ze starszym rodzeństwem czy z rodzicem. Rollercoaster po złożeniu naprawdę jeździ – przed wami więc godziny świetnej zabawy! Możecie wcielić się we właściciela najlepszego rollercoastera na świecie, zupełnie tak, jak w popularnej grze komputerowej Rollercoaster Tycoon, tylko że jeszcze lepiej – bo na żywo!

 

Jak na prawdziwym rollercoaterze

Zestaw LEGO® Roller Coaster to 4124 elementy, a efekt po połączeniu ich razem zapiera dech w piersi. 

W zestawie znajduje się winda łańcuchowa z dwoma pociągami, których uchwyty mogą się zamknąć. Co więcej, winda wciąga wagoniki na górę, dzięki czemu mogą pojechać po torze, tak jak prawdziwa kolejka. 

Poza tym, w zestawie znajdziemy również kasę, budkę ze słodkościami, a także zadaszoną stację z panelem kontrolnym i bramkami, które otwierają się i zamykają. Zestaw pozwoli więc każdemu zmienić się w menadżera kolejki z prawdziwego zdarzenia. Rollercoaster jednak nie będzie jeździć pusty, ponieważ do kolejki dołączonych jest jedenaście figurek LEGO®, na które czekają wielkie emocje podczas przejazdów.

 


Zestaw LEGO® Roller Coaster to prawdziwa gratka dla fanów parków rozrywkiDo zestawu dołączone są figurki, które czeka emocjonująca przejazdżka


Znajdź inspirację w LEGOLANDZIE

Jeśli macie chęć przejechać się prawdziwą kolejką, pozostając w klimacie LEGO® odwiedźcie koniecznie sam LEGOLAND w Billund (Dania) bądź w Gunzburg (Niemcy). Czekają tu na was fascynujące rollercoastery jak i wiele innych atrakcji. Może znajdziecie w parku inspirację do zarządzania swoją kolejką?

→ Bilety do duńskiego Legolandu
→ Bilety do niemieckiego Legolandu

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.