Przewodnik po parkach rozrywki

Kibicuj piłkarzom w Energylandii – niezwykła strefa kibica w parku rozrywki

Tagi: Parki Rozrywki, Energylandia, Bilety Do Parków Rozrywki, Parki Rozrywki W Polsce, Bilety Do Energylandii

Kibicuj piłkarzom w Energylandii – niezwykła strefa kibica w parku rozrywki

Mundial już trwa. Kibiców na całym świecie ogarnęła piłkarska gorączka – nie inaczej jest w Energylandii! Specjalnie z myślą o fanach piłkarskich zmagań uruchomiono strefę kibica, w której można oglądać mecze i dopingować ulubione drużyny. A w przerwie między rozgrywkami warto przejechać się rollercoasterem, by rozbudzić jeszcze większe emocje…

Mistrzostwa w Energylandii

Wśród fanów parków rozrywki z pewnością jest również wielu zapalonych kibiców, którzy z przyjemnością śledzą poczynania ulubionych drużyn piłkarskich. Specjalnie dla nich w Energylandii zorganizowano strefę kibica z prawdziwego zdarzenia! Między rollercoasterami a innymi atrakcjami ustawiono telebim o wymiarach 3,5x5,5 metra. Przez cały czas trwania Mundialu w godzinach otwarcia parku można oglądać rozgrywki, w tym wszystkie mecze z udziałem Polski. To niepowtarzalna okazja, by dzielić z innymi kibicami sportowe emocje i jednocześnie świetnie się bawić, korzystając z atrakcji.

→ Kup bilety do Energylandii online i nie przepłacaj!

Mecze, które będzie można obejrzeć w strefie kibica w Energylandii

Jeszcze więcej emocji

Strefy kibica organizowane w różnych miejscach nikogo nie dziwią, skąd jednak pomysł, by stworzyć taką strefę w parku rozrywki? Nie od dziś wiadomo, że ekstremalne rollercoastery skutecznie podkręcają atmosferę! Przejażdżka Mayan Rollercoaster z pewnością będzie doskonałym sposobem na świętowanie radości z wygranej ulubionej drużyny lub też pocieszeniem w przypadku porażki. Speed Water Coaster natomiast skutecznie ugasi zbyt rozpalone emocje. W strefie ekstremalnej w Energylandii czeka jeszcze więcej kolejek, które zapewnią mocne przeżycia fanom piłki nożnej w przerwie meczu lub w trakcie jego trwania.

Bilety do Energylandii w promocyjnych cenach

Niecodziennie nadarza się okazja do kibicowania wprost z wagoników rollercoasterów. Emocjonujące mecze doskonale komponują się z atrakcjami z dreszczykiem, warto więc połączyć zabawę z dopingowaniem piłkarzy.

→ Kup bilety do Energylandii taniej

Tym bardziej, że na stronie Parkmanii dostępne są już nowe bilety do Energylandii ważne do końca sezonu, które możecie jak zawsze nabyć z rabatem! Taniej niż w kasach i o wiele wygodniej, dlaczego więc nie skorzystać?

→ Kup bilety do Energylandii taniej

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.