Przewodnik po parkach rozrywki

W parkach Plopsa znajdziesz postaci z telewizji – niedługo także w Polsce!

Tagi: Parki Rozrywki, Bilety Do Parków Rozrywki, Parki Rozrywki W Europie, Plopsa, Majaland Kownaty

W parkach Plopsa znajdziesz postaci z telewizji – niedługo także w Polsce!

Plopsa Group to część Studia 100, producenta popularnych programów telewizyjnych dla dzieci. W tej chwili do Plopsa Group należy sześć tematycznych parków rozrywki w Belgii, Holandii i Niemczech. Wszystkie nawiązują do lubianych przez dzieci postaci telewizyjnych znanych z programów produkowanych przez studio.

Parki Plopsa

Pierwszy park - Plopsaland De Panne – został otwarty w 2000 roku w Belgii, a już w 2005 roku pojawił się kolejny – Plopsa Indoor Hasselt. W tym samym roku grupa przejęła park TéléCoo i niedługo potem zmieniła jego nazwę na PlopsaCoo.

Następnie grupa wyszła poza granice ojczystego kraju i otworzyła kryty park w Holandii, Plopsa Indoor Coevorden, a wkrótce potem przejęła Holiday Park w Niemczech. W 2015 roku otwarto pierwszy wodny park Plopsa – Plopsaqua.


Parki Plopsa znajdują się już w kilku miejscach w Europie, a niedługo również w Polsce

Parki grupy Plopsa to raj dla całych rodzin

Parki grupy Plopsa cieszą się ogromną popularnością i rocznie odwiedza je kilka milionów gości. Nic w tym dziwnego, ponieważ w tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje w parkach przeznaczone są dla różnych grup wiekowych i zapewniają doskonałą zabawę dla całej rodziny. Poza tym, gdzie indziej można spotkać postacie znane na co dzień z telewizji i pobawić się w miejscu nawiązującym do programów tak chętnie oglądanych przez dzieci?

Sukces parków grupy Plopsa polega na łączeniu motywów oraz postaci znanych z programów telewizyjnych z atrakcjami typowymi dla parków rozrywki. W ten sposób powstaje niepowtarzalny, magiczny klimat sprzyjający doskonałej zabawie, a dzieci są zafascynowane wkraczając w świat ulubionych bohaterów i mogąc wejść z nimi w interakcję.


W parkach Plopsa królują tematy bajkowe

W Polsce także pojawi się park nawiązujący do znanej bajki

Pomysł z łączeniem świata wykreowanego w programach dla dzieci z parkiem rozrywki jest na tyle interesujący, że postanowiono wcielić go w życie również w Polsce. Już na jesień zaplanowano otwarcie Majalandu, pierwszego w naszym kraju parku tematycznego należącego do grupy Plopsa.

Tematem przewodnim parku będzie znana i lubiana animacja o pszczółce Mai. Miejsce to będzie o tyle ciekawe, że ma być dostępne przez cały rok dzięki temu, że kluczowe atrakcje znajdą się w zadaszonej hali. Z pewnością wiele osób, i starszych, i młodszych, chętnie będzie odwiedzać to miejsce.


W Majaland i mali, i duzi znajdą moc atrakcji dla siebie

A Wy – lubicie pszczółkę Maję? Odwiedzicie pierwszy polski w całości stematyzowany park rozrywki?

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.