Przewodnik po parkach rozrywki

Parkmania.pl Złotą Stroną Tygodnia według Wprost

Tagi: Parki Rozrywki, Polskie Parki Rozrywki, Karta Rabatowa Funpass, Parkmania.pl, Wprost, Złota Strona Tygodnia, Złota Strona Miesiąca

Parkmania.pl Złotą Stroną Tygodnia według Wprost

Portal Parkmania.pl zdobył wyróżnienie tygodnika Wprost i został Złotą Stroną Tygodnia. Nagrodę przyznało jury złożone z dziennikarzy Wprost Online.

Nagrodzone portale wyróżniają się w opinii jury zawartością treściową. Doceniane są walory poznawcze, edukacyjne i użytkowe stron. Jury bierze też pod uwagę wygląd portalu, premiując oryginalność i estetykę.

Jest nam bardzo miło w związku z tym wyróżnieniem! Parkmania.pl stale się rozwija aby w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby czytelników. Wśród najnowszych pomysłów są między innymi: słowniczek wyjaśniający i przedstawiający atrakcje znajdujące się w parkach oraz unikalna kata rabatowa Funpass do polskich parków rozrywki. 

Parkmania.pl nominowana została jednocześnie do konkursu na Złotą Stronę Miesiąca, w którym zwycięzcę wyłonią internauci w głosowaniu SMS-owym. Trzymajcie kciuki!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.