Przewodnik po parkach rozrywki

Rekrutacja w Parkmania.pl - poszukujemy osoby do kontaktu z klientem i obsługi zamówień

Rekrutacja w Parkmania.pl - poszukujemy osoby do kontaktu z klientem i obsługi zamówień

Parkmania.pl to sklep internetowy i strona o parkach rozrywki. Nie mamy tradycyjnej siedziby z biurkami, dyrekcją i ekspresem do kawy ;-) Pracujemy zdalnie. Jeśli więc szukasz 'normalnej' pracy, nie jest to praca dla Ciebie. Jeśli jednak kręci Cię praca zdalna i lubisz kontakt z klientem, koniecznie czytaj dalej!

 

O Parkmania.pl:

Parkmania.pl istnieje już 9 lat. To pierwsza i największa w Polsce strona o parkach rozrywki ze sklepem internetowym. W naszym e-sklepie sprzedajemy bilety do najchętniej odwiedzanych przez Polaków europejskich parków rozrywki. Kupisz więc tu bilety do Disneylandu, Legolandu, także do Gardalandu a nawet do naszej rodzimej Energylandii i Majalandu.

Jesteśmy małą firmą, w której największe znaczenie ma przede wszystkim współpraca i wysoka obsługa klienta. Możemy z ręką na sercu powiedzieć, że nasi klienci są w 100% zadowoleni! W sumie to zrozumiałe! Sprzedajemy przecież marzenia i pomysły na fajne spędzenie czasu wolnego :-)

Jeśli chcesz zobaczyć co o nas piszą klienci zajrzyj na stronę z opiniami: https://www.parkmania.pl/bilety-opinie.html

Parkmania.pl to nowoczesna firma. Szanujemy własny czas, czas osób z nami współpracujących oraz naszych klientów. Korzystamy z wygodnego i prostego w obsłudze CMS do obsługi zamówień, a na zapytania klientów odpowiadamy mailowo i telefonicznie. Korzystamy też z nieocenionego Google Drive, a inne narzędzia ograniczamy do minimum uznając, że minimalizm nie tylko w życiu ale i w biznesie ma sens!

O pracy zdalnej w Parkmania.pl:

Praca w Parkmania.pl to praca zdalna. Ponieważ Parkmania.pl to sklep internetowy, nasi klienci mogą składać zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. My pracujemy z kolei w ustalonych godzinach.

Najwięcej pracy mamy od kwietnia do września. To nasz sezon i wtedy potrzebujemy Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 17.00. Po sezonie, czyli w miesiącach październik - marzec będzisz pracować ok. kilka godzin dziennie.

Osoby do współpracy potrzebujemy od marca - kwietnia.


Kogo szukamy:

Jeśli pasuje Ci praca zdalna i zaproponowany tryb pracy oraz:

 • Masz doświadczenie w obsłudze klienta online i w świecie online czujesz się jak ryba w wodzie
 • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (znajomość angielskiego potrzebna jest do obsługi systemów do zamawiania biletów do zagranicznych parków rozrywki)
 • Lubisz obsługę klienta i chętnie nazwiązujesz kontakt z ludźmi
 • Masz anielską cierpliwość 
 • Dobrze się wysławiasz i czytasz ze zrozumieniem
 • Jesteś samodzielna/y, wykazujesz się inicjatywą i chętnie się uczysz
 • Lubisz pracę samemu, ale nie jesteś samotnikiem
 • Lubisz pracę w małym zespole a życie towarzyskie masz po godzinach pracy
 • Nie lubisz tracić czasu na dojazdy, zebrania, raporty
 • Umiesz się dobrze zorganizować, jesteś pracowita/y i nie potrzebujesz mieć szefa nad sobą (niektórzy potrzebują)
 • Cenisz sobie wygodę i elastyczną pracę oraz nieformalną atmosferę w pracy
 • Prowadzisz działalność gospodarczą lub planujesz ją założyć
 • ... i wiesz co to są parki rozrywki ;-)

to ta praca jest dla Ciebie!


Twoje obowiązki:

Wszystko co robisz ma pomóc naszym klientom w zakupie biletów do parku rozrywki. Tylko tyle i aż tyle :-)
Do głównych Twoich zadań należy więc:

 • Obsługa zamówień klientów oraz ich monitorowanie w systemie
 • Prace administracyjne związane z obsługą zamówień
 • Obsługa reklamacji i zwrotów
 • Odpowiadanie na zapytania mailowe, telefoniczne, wiadomości na Facebooku itp.
 • Wprowadzanie danych do systemu
 • Aktualizacja danych w systemie
 • Przygotowywanie prostych grafik np. w Canvie, wysyłka newslettera.

 

Co zyskujesz pracując z nami:

 • Fajne środowisko pracy - jesteśmy młodzi, pełni energii i lubimy to co robimy. Jeśli masz ochotę z entuzjazmem wstawać co rano do pracy to Parkmania.pl jest tym miejscem. Stres jest nam obcy! ;-)
 • Elastyczny czas pracy i możliwość pracowania z domu bądź innego miejsca - dla nas ważne jest, abyś był/a dostępna/y w ustalonym czasie i miał/a połączenie z internetem.
 • Czas wolny! Nie dojeżdżasz do pracy, nie siedzisz na bezproduktywnych spotkaniach i nie raportujesz bez sensu. Po prostu robisz to co masz do wykonania a po godzinach pracy cieszysz się życiem osobistym!
 • Dostęp do atrakcyjnych zniżek do parków rozrywki.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Poznajesz jak działa biznes online i masz realny wpływ na jego funkcjonowanie - jesteś cześcią zespołu nie tylko na papierze!


Praca zdalna nie jest dla każdego

Praca zdalna nie jest dla każdego. Często może się wydawać, że jak pracujemy w domu, to możemy w międzyczasie zaprosić kogoś na kawę, ugotować obiad albo po prostu opiekować się w domu dziećmi. W praktyce to tak nie działa. A już na pewno nie w przypadku obsługi klienta w Parkmania.pl.

W Parkmanii jesteśmy elastyczni i szanujemy Twoją prywatną sytuację, wiele możemy zawczasu dogadać. Co więcej nie ma dla nas znaczenia czy pracujesz z domu czy może z działki a może z plaży jeśli tylko masz dobre połączenie z internetem i jesteś dostępna/y w godzinach przez nas ustalonych. Dajemy Ci dużo swobody i nie kontrolujemy gdzie pracujesz, ale jednocześnie oczekujemy, że praca będzie wykonana na czas.

Jeśli czujesz, że praca zdalna w Parkmania.pl to jest coś dla Ciebie, to koniecznie wypełnij ankietę, dzięki której poznamy Cię lepiej.
Na wypełnione ankiety czekamy do dnia 7 lutego 2020 r.
Po tym terminie będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Do usłyszenia!
Ania Marasek
Założycielka Parkmania.pl 


PIERWSZY ETAP REKRUTACJI ZAKOŃCZONY.
Serdecznie dziękujemy za wypełnienie tak wielu ankiet!
Z wybranymi osobami skontaktujemy się w dniach 10-14 lutego br.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

W celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego niezbędne jest podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów prawa. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane w okresie prowadzonej rekrutacji. Abyśmy mogli wziąć Twoją ankietę pod uwagę w procesie rekrutacji musisz wyrazić zgodę na przetwarzania danych - zaznacz TAK w ankiecie, abyśmy mogli wziąć ją pod uwagę w procesie rekrutacji. 

Administratorem danych osobowych podanych w ankiecie jest Parkmania.pl Sp. z o.o., ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa, Polska zarejestrowana przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000382036, REGON 142874387, NIP 7010287604.


Przysługuje Ci prawo uzupełnienia, sprostowania, uaktualnienia, usunięcia danych osobowych, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane. Przysługuje Tobie także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy uznasz, że doszło do naruszenia przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

Regulamin i Polityka Prywatności: https://www.parkmania.pl/firma/Regulamin-i-polityka-prywatnosci.html

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.