Przewodnik po parkach rozrywki

Obok JuraParku w Bałtowie powstaje Oceanarium Prehistoryczne

Tagi: Park Dinozaurów, Lunapark, Bałtów, JuraPark Bałtów, Ochaby, Dream Park, Oceanarium Prehistoryczne, Zwierzyniec Bałtowski, Otwarcie Oceanarium Prehistorycznego, Spływ Tratwą, Kraina Koni

Obok JuraParku w Bałtowie powstaje Oceanarium Prehistoryczne

Bałtowski Kompleks Turystyczny to nazwa w pełni oddająca obfitość oferty maleńkiego Bałtowa w województwie świętokrzyskim. Na początku był tu park z dinozaurami, dziś jest i Zwierzyniec Bałtowski, i spływ tratwą, Kraina Koni, lunapark. Do tych i wielu innych atrakcji dojdzie jeszcze Oceanarium Prehistoryczne, w którym jak podaje sam Park 'głębia oceanu przenika się z głębią trójwymiarowego przekazu'.

Otwarcie tego obiektu planowane jest na sierpień tego roku. Wszyscy zainteresowani tym, jak wyglądało życie tysiące lat temu będą mogli przenieść się w świat podwodnego życia ogromnych prehistorycznych gadów. W Oceanarium będzie można zobacyć takie okazy jak potężny, mierzący blisko 20 metrów długości Megalodon, rybopodobny Mezozaur, charakterystycznie uzębiony Liopleurodon, czy też obdarzony długą szyją płetwojaszczur Plezjozaur.

Warto dodać, że podobny obiekt planowany jest w nowopowstającym Dream Parku w Ochabach na Śląsku.  

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.