Przewodnik po parkach rozrywki

Aktualizacja: Rabkoland organizuje Mistrzostwa Polski w Jeździe na muszlach klozetowych

Tagi: Rabkoland, Wesołe Miasteczko, Rabka-Zdrój, Zawody W Jeździe Na Muszlach Klozetowych, Mistrzostwa Polski W Jeździe Na Muszlach Klozetowych W Rabkolandzie

Aktualizacja: Rabkoland organizuje Mistrzostwa Polski w Jeździe na muszlach klozetowych

Niecodzienne zawody, konkursy i osobliwości to jak wiadomo znak rozpoznawczy Rabkolandu. Ostatnio odbyły się Mistrzostwa Polski w dojeniu sztucznej krowy, teraz przyszedł czas na kontrowersyjne zawody w jeździe na muszlach klozetowych. To już XII edycja zawodów!

Do finałowej walki dopuszczeni zostaną zawodnicy, którzy w dniu zawodów od godziny 12 do 14 jako pierwsi zapiszą się na listę startową. Tor do jazdy jest zadaszony, co oznacza, że mistrzostwa odbędą się bez względu na aurę. Klozet rozpędza się do 18 km/h, jazda odbywa się po owalnym torze o długości 60m. 

Każdy z uczestników Mistrzostw otrzyma Prawo Jazdy na klozet potwierdzające jego nieprzeciętne umiejętności. Zwycięzcy ponadto mogą liczyć na nagrody pieniężne, Polską księgę rekordów i osobliwości, drobne upominki oraz tytuł Mistrza i dwóch wicemistrzów w jeździe na muszli klozetowej.

Jak zapewniają organizatorzy - dobra zabawa gwarantowana. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będą przedstawiciele Towarzystwa Kontroli Rekordów Niecodziennych przy współudziale sędziów klozetowych. 

Te dziwaczne zawody odbędą się w najbliższą sobotę, 20. sierpnia o godzinie 14.00. 
---------------------Pogoda w weekend zawodów dopisała w Rabkolandzie. Frekwencja również, w rozgrywce półfinałowej wzięło udział 26 zawodników. Finał  rozegrał się  pomiędzy 3 najlepszymi zawodnikami wyłonionymi w drodze eliminacji. Byli to: Magdalena Karwacka z Gdańska z numerem startowym 21, Tomasz Niedbała z Krakowa (nr startowy 7) i Sebastian Momot z Przeciszowa (numer startowy 17). 

Mistrzem Polski 2011 w jeździe na muszlach klozetowych został Pan Tomasz Niedbała z Krakowa. Poza nagrodami za udział w Mistrzostwach, mistrz oraz 2 wicemistrzów mają gwarantowany wpis do XII Księgi Rabkolandu „Polskie Rekordy i Osobliwości”.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title
$item.title
$item.title
$item.title