Przewodnik po parkach rozrywki

'Świętokrzyskie lansuje się w stolicy' - już w najbliższy weekend!

Tagi: Dinozaury, JuraPark Bałtów, Europejskie Centrum Bajki, Województwo świętokrzyskie, Złote Tarasy, Koziołek Matołek, Czarownice

'Świętokrzyskie lansuje się w stolicy' - już w najbliższy weekend!

'Świętokrzyskie lansuje się w stolicy' - pod takim hasłem w Złotych Tarasach w Warszawie promować się będzie jeden z najbardziej malowniczych regionów Polski, województwo świętokrzyskie. Nie zabraknie propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego z rodziną. Warto tam zajrzeć!

Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego przy współpracy z Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie oraz JuraParkiem w Bałtowie chcą pokazać, że Świętokrzyskie to idealne miejsce na spędzanie czasu wolnego, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób poszukujących spokoju i relaksu.

Świętokrzyskie to nie tylko zamek w Chęcinach, Dąb Bartek czy Święty Krzyż, to również czarownice, Koziołek Matołek, dinozaury a także uzdrowiska i gospodarstwa agroturystyczne. Wszystkie te atrakcje można będzie poznać bliżej już w najbliższy piątek i sobotę (16-17 września) w godzinach 10.00-19.00. Wydarzenie urozmaicą również spotkania z gwiazdami związanymi z tym regionem.

Więcej informacji na stronie centrum handlowego.

Komentarze