Parkmania.pl

Parkmania.pl

O nas

Drodzy Parkmaniacy!

Parkmania.pl istnieje już 14 rok! Od samego początku tworzyliśmy ten portal z pasją i szczególną dbałością o detal. Dzięki temu Parkmania.pl to ciągle pierwszy i jedyny w Polsce tak szczegółowy portal o parkach rozrywki.

Praca to dla nas dobra zabawa. Robimy to, co lubimy!

Jesteśmy grupą pasjonatów parków rozrywki. Wśród nas są rodzice z małymi dziećmi, osoby (ciągle)młode i niezależne jak i eksperci w branży. Sami odwiedzamy parki rozrywki, zarówno te europejskie jak i amerykańskie, stale śledzimy nowości i aktualnosci branżowe, słowem jesteśmy na bieżąco, by móc służyć poradą wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę do parku rozrywki w Polsce lub na świecie.

Parkmania.pl wystartowała w 2010 roku, początkowo jako skromny katalog parków rozrywki w Polsce. Z czasem zaczęliśmy dostawać od Was pytania o popularne europejskie parki rozrywki i postanowiliśmy unowocześnić stronę oraz poszerzyć ją o informację o parkach rozrywki w Europie i USA.

Stworzyliśmy także sklep internetowy, w którym można zakupić bilety między innymi do Disneylandu, Legolandu i innych europejskich parków. Od niedawna prowadzimy również, jako biuro agencyjne, sprzedaż ofert typu nocleg i bilety wstępu do popularnych parków rozrywki.

W ciągu 14 lat zdobyliśmy zaufanie klientów i uznanie mediów, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Parkmania.pl nie była by tu, gdzie jest teraz gdyby nie nasi klienci. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim nas obdarzają oraz za wszystkie pozytywne opinie o firmie Parkmania.pl.

Naszą wiedzę merytoryczną doceniają także ogólnopolskie media. Pojawialiśmy się w Gazecie Wyborczej, Polityce, Uważam Rze, TVN, Polsacie czy w Radiowej 4 oraz na stronach internetowych gazeta.pl, wp.pl i innych portali.

Stale pracujemy nad tym, by portal Parkmania.pl był pełnym kompendium wiedzy na temat parków rozrywki. Jednocześnie wiemy, że oferta parków się zmienia i niektóre informacje mogą być szybko nieaktualne. Liczymy na Waszą pomoc, wszelkie aktualizacje są bardzo mile widziane.

Jeśli macie sugestie jak usprawnić portal bądź propozycję współpracy także chętnie je poznamy. Piszcie do nas na adres kontakt@parkmania.pl


Życzymy dobrej zabawy!
Zespół Parkmania.pl