Parkmania.pl

Parkmania.pl

O nas

Drodzy Parkmaniacy!

Parkmania.pl to pierwszy w Polsce portal o parkach rozrywki. Sami odwiedzamy parki rozrywki, zarówno te europejskie jak i amerykańskie, stale śledzimy nowości i aktualnosci branżowe, słowem jesteśmy na bieżąco, by móc służyć poradą wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę do parku rozrywki w Polsce lub na świecie.

Parkmania.pl wystartowała w 2010 roku, początkowo jako skromny katalog parków rozrywki w Polsce. Rok później stworzyliśmy pierwszą kartę rabatową do parków rozrywki - Funpass. Zaczynaliśmy z 30 zniżkami, aktualnie jest ich aż 140! Z czasem zaczęliśmy dostawać od Was pytania o popularne europejskie parki rozrywki i postanowiliśmy powiększyć ofertę o informację o parkach w Europie i USA.

Stworzyliśmy także sklep internetowy, w którym można zakupić bilety między innymi do Disneylandu, Legolandu i innych parków. Od niedawna prowadzimy również, jako biuro agencyjne, sprzedaż ofert typu nocleg i bilety wstępu do popularnych parków rozrywki.

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma, co zobowiązuje nas do ciągłego dbania o wiarygodność finansową.


W ciągu 7 lat zdobyliśmy zaufanie klientów i uznanie mediów, z czego jesteśmy bardzo dumni.


Naszą wiedzę merytoryczną doceniają ogólnopolskie media. Pojawialiśmy się w Gazecie Wyborczej, Polityce, Uważam Rze, TVN, Polsacie czy w Radiowej 4 oraz na stronach internetowych gazeta.pl, wp.pl i innych portali.

Stale pracujemy nad tym, by portal Parkmania.pl był pełnym kompendium wiedzy na temat parków rozrywki. Jednocześnie wiemy, że oferta parków się zmienia i niektóre informacje mogą być szybko nieaktualne. Liczymy na Waszą pomoc, wszelkie aktualizacje są bardzo mile widziane.

Jeśli macie sugestie jak usprawnić portal bądź propozycję współpracy także chętnie je poznamy. Piszcie do nas na adres kontakt@parkmania.pl

Życzymy dobrej zabawy!
Zespół Parkmania.pl

Darmowy e-book: jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki!Pobierz teraz >