Przewodnik po parkach rozrywki

Park Rozrywki Zatorland

Park Mitologii

Park Mitologii ulokowany w dużej części na wodzie to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można z bliska poznać greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia.
Pięknie odwzorowane i nawiązujące do starożytnych posągów figury są znakomitym tłem do narracji o dawnym helleńskim świecie opiewanym w pieśniach i literaturze.

To tutaj zapewnicie sobie wspaniały relaks dla ciała i umysłu. Na pewno zachwyci Was sceneria starożytnej Grecji i jej wspaniałych bohaterów. Zobaczycie ich wszystkich z Zeusem i Ateną na czele podczas rejsu tramwajem wodnym. To tutaj obejrzycie tańczące fontanny.
Na zakończenie antycznych przygód można odwiedzić park linowy.

Dla chcących poczuć się jak Odyseusz przygotowano Konia Trojańskiego.

Podobnie jak na terenie pozostałych parków, tutaj również znajduje się strefa dydaktyczna dla nauczycieli chcących zrealizować zajęcia z literatury, historii lub plastyki.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Galeria filmów

Park Mitologii

Galeria zdjęć

Park Mitologii
Park Mitologii
Park Mitologii
Park Mitologii
Park Mitologii
Park Mitologii

Jedziesz do: Park Rozrywki Zatorland?

Opinie