Przewodnik po parkach rozrywki

Park Rozrywki Zatorland

Park Owadów

To wyjątkowe miejsce, w którym zwiedzający spotkać może owady ludzkich rozmiarów.

Dla zwiedzających przygotowano ścieżkę edukacyjną, a na niej 16 gigantycznych eksponatów, min.: konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek.

Zupełną nowością tego sezonu jest ruchomy karaluch.

Ekspozycja insektów wzbogacona jest również o wystawę wypreparowanych owadów, pochodzących z różnych zakątków naszego globu, np. z Tajlandii, Maroka, Rosji i wielu innych. W gablotach znaleźć można m.in. pająki, motyle, chrząszcze, cykady.

Na terenie parku znajduje się też strefa dydaktyczna (ławki i stoły) dla nauczycieli chcących zrealizować zajęcia z biologii.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Park Owadów

Galeria zdjęć

Park Owadów
Park Owadów
Park Owadów
Park Owadów
Park Owadów

Jedziesz do: Park Rozrywki Zatorland?