Przewodnik po parkach rozrywki

Särkänniemi

X

Bardzo tajemnicza atrakcja: przez długi czas po ogłoszeniu przez park, że latem 2016 powstanie nowa, esktremalna przejażdżka, nie wiadomo było, co będzie się kryć pod nazwą 'X'. Dziś już oczywiście wiemy, że jest to tzw. frisbee, czyli wiatr we włosach macie tu gwarantowany!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Frisbee
Rok otwarcia
2016
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

X
X

Galeria zdjęć

X
X