Przewodnik po parkach rozrywki

JuraPark Bałtów

Park rozrywki

Miejsce stworzone z myślą o całych rodzinach, więc atrakcje dla siebie znajdą zarówno mali jak i dorośli. Atrakcje parku rozrywki to: statek piracki, karuzele łańcuchowe, family coaster, dmuchańce, baseny z kulkami, mały tor wyścigowy, wodne urządzenia pływające. Częścią parku Rozrywki jest Kino Emocji Cinema 5D oraz kolejka grawitacyjna Rollercoaster.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Park rozrywki

Jedziesz do: JuraPark Bałtów?