Przewodnik po parkach rozrywki

JuraPark Solec

Park owadów

olorowy świat Parku Rozrywki stał się także domem dla rekonstrukcji owadów.
Owady to z pewnością jedne z najbardziej niezwykłych zwierząt żyjących na naszej planecie. Wielość ich gatunków, postaci, kolorów fascynuje wielu, jednak w naturze nie jest łatwo im się przyjrzeć. Modele, które można u nas oglądać wspierają wyobraźnię i są doskonałą pomocą naukową dla dzieci i młodzieży. Ich wielki format pozwoli najmłodszym oswoić się ze światem owadów.
Przewodnik opowie o podstawowych ich cechach oraz rozwiąże zagadkę, dlaczego owady w wyniku ewolucji nie osiągnęły wielkich rozmiarów.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Jedziesz do: JuraPark Solec?