Przewodnik po parkach rozrywki

Terra Mítica

Inferno

Bardzo intensywna przejażdżka - jest to roller coaster typu 4th dimension - tzn. taki, w którym każdy z jego umieszczonych obok toru jazdy (a nie nad nim) wagoników obraca się wokół własnej osi. Jeden z tylko 8 roller coasterów tego typu na świecie! Mkniemy ok. 60 km/h.
Aktualny kolor kolejki to czerwony.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
4th Dimension roller coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2007
Maks. prędkość
60 km/h
Długość toru
142 metrów
Wysokość
25 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Inferno

Galeria zdjęć

Inferno
Inferno
Inferno
Inferno
Inferno
Inferno

Jedziesz do: Terra Mítica?