Przewodnik po parkach rozrywki

Alton Towers

Galactica

Niebywała okazja by polatać! Podczas 3-min. przejażdżki czekają na nas 2 inwersje. W 2016 r. odnowiono tę kolejkę i zmieniono jej nazwę. Teraz jest to roller coaster, który zabierze Was na kosmiczną przejażdżkę... Naprawdę nie z tej ziemi! A wszystko dzięki technologii VR (Virtual Reality) - zakładamy specjalne gogle i przenosimy się do innej rzeczywistości!

Nazwa oryginalna
Air
Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Flying roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Virtual Reality
Rok otwarcia
2002
Maks. prędkość
75 km/h
Długość toru
840 metrów
Wysokość
20 metrów
Liczba inwersji
2
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Galactica

Galeria zdjęć

Galactica
Galactica
Galactica
Galactica
Galactica
Galactica

Jedziesz do: Alton Towers?