Przewodnik po parkach rozrywki

Flamingo Land Theme Park

Kumali

1,5-minutowa przejażdżka, która zafunduje nam 4 inwersje. Maksymalna prędkość to nawet 88 km/h! Każdy wagonik ma zamontowaną kamerę, która filmuje nas w czasie jazdy, abyśmy mogli kupić pamiątkowy filmik z tej przejażdżki, jeśli będziemy mieli ochotę.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Inverted roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2006
Maks. prędkość
88 km/h
Długość toru
671 metrów
Wysokość
36 metrów
Liczba inwersji
4
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Kumali

Galeria zdjęć

Kumali
Kumali
Kumali
Kumali