Przewodnik po parkach rozrywki

Flamingo Land Theme Park

Children's Planet

Nowoczesny plac zabaw, który został zbudowany przy użyciu naturalnych materiałów oraz materiałów pochodzących z recyklingu. Dodatkowo dzieci mają okazję spotkać i przyjrzeć się z bliska różnym zwierzątkom, a także dowiedzieć się o nich najważniejszych rzeczy.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Plac zabaw
Rok otwarcia
2011
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Children's Planet
Children's Planet
Children's Planet