Przewodnik po parkach rozrywki

Liseberg

Valkyria

Piąty roller coaster tego typu w Europie. Trzymajcie się mocno, zwłaszcza ci w pierwszym rzędzie! Mrożący krew w żyłach widok, jaki rozciąga się, gdy wagoniki zatrzymują się prawie prostopadle do ziemi... jest prawie tak straszny, jak mityczne walkirie.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Vertical drop roller coaster
Rok otwarcia
2018
Maks. prędkość
105 km/h
Długość toru
700 metrów
Wysokość
47 metrów
Liczba inwersji
3
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Valkyria
Valkyria

Galeria zdjęć

Valkyria
Valkyria
Valkyria
Valkyria
Valkyria
Valkyria