Przewodnik po parkach rozrywki

Tivoli Gröna Lund

Ikaros

Bardzo oryginalna wieża spadania... 95 m wysokości, maks. prędkość 90 km/h, przeciążenie G-force 3,5. Skojarzenia z mitycznym Ikarem, który za bardzo zbliżył się do słońca i w rezultacie poszybował w dół prosto do morza, jak najbardziej słuszne...

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Wieża swobodnego spadania
Rok otwarcia
2017
Maks. prędkość
90 km/h
Wysokość
95 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Ikaros
Ikaros

Galeria zdjęć

Ikaros
Ikaros
Ikaros

Jedziesz do: Tivoli Gröna Lund?