Przewodnik po parkach rozrywki

Park Miniatur w Ogrodzieńcu

Park Doświadczeń Fizycznych

Park Doświadczeń Fizycznych zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie. Na terenie parku znajdziecie 35 urządzeń, dzięki którym dowiecie się jak działają podstawowe prawa fizyki! Tutaj rzeczy, które na pozór wydają się niemożliwe – stają się możliwe!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Park Doświadczeń Fizycznych

Jedziesz do: Park Miniatur w Ogrodzieńcu?