Przewodnik po parkach rozrywki

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Diamond River

Przejazd 12-osobową łodzią po torze imitującym magiczną górską rzekę, na trasie do pokonania przed łodziami znajdować się będą zjazdy pod kątem 60 stopni z 2 wież, odpowiednio o wys. 8 i 12 metrów. Przejazd po tematycznej strefie pełnej diamentów i pracowników je wydobywających trwać będzie prawie 10 min.
Towarzyszący temu wodny 'plusk' i wrzaski pasażerów gondoli zapewnią niesamowite przeżycia.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje wodne
Shoot-the-chute
Rok otwarcia
1959
Wysokość
12 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Diamond River

Galeria zdjęć

Diamond River
Diamond River
Diamond River
Diamond River
Diamond River
Diamond River