Przewodnik po parkach rozrywki

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Dream Hunters Society

Jeśli lubisz mocne wrażenia i dużą prędkość, koniecznie wsiądź do wagonika i pokonaj długi, kręty i wielopoziomowy tor kolejki. Wznieś się na wysokość 10 m, weź głęboki oddech i zaszalej! W 2017 r. kolejka Cyklon przeszła renowację i została otwarta pod obecną nazwą.

Nazwa oryginalna
Kolejka górska Cyklon
Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2000
Długość toru
335 metrów
Wysokość
10 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Dream Hunters Society

Galeria zdjęć

Dream Hunters Society
Dream Hunters Society

Jedziesz do: Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko?