Przewodnik po parkach rozrywki

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Trampoliny

Urządzenie przeznaczone dla dzieci i dorosłych, gdzie na 10 trampolinach można spróbować dotknąć gwiazd. Urządzenie bezobsługowe, gdzie należy zwracać uwagę na innych korzystających. Skakanie na tym urządzeniu to dużo zabawy i świetny relaks.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Trampoliny
Trampoliny
Trampoliny

Jedziesz do: Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko?