Przewodnik po parkach rozrywki

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Bazyliszek

4,5-minutowa przejażdżka dla całej rodziny, która zabierze Was do zaczarowanego świata Bazyliszka, czyli dobrze znanego wszystkim stworzenia z różnych polskich legend. Mroczne jaskinie, lasy i ruiny - to wszystko będziecie mijać, 'uzbrojeni' w broń strzelającą wiązkami laserowymi.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Interaktywna dark ride
Rok otwarcia
2018
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Bazyliszek

Galeria zdjęć

Bazyliszek
Bazyliszek
Bazyliszek
Bazyliszek
Bazyliszek
Bazyliszek
Bazyliszek