Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko jest najstarszym i jednym z największych polskich parków rozrywki. Wizyta w tym lunaparku to doskonała zabawa dla gości w każdym wieku.

Na najmłodszych czekają kolorowe, radosne karuzele, ogromne dmuchane zamki, niesamowite podróże samochodami i statkami - wszystko w nowej, kolorowej odsłonie.

Miłośnicy naprawdę mocnych wrażeń natychmiast zasiądą w wagonie jedynego w kraju roller coastera z podwójną pętlą czy całkowicie szalonej karuzeli Circus Hoppala. Pędzący z szaloną prędkością Phoenix wywoła szybsze bicie serca u najdzielniejszego śmiałka, a szalony Sky Flyer wywirują z każdego resztki odwagi. Tutaj też przejedziecie się największym diabelskim młynem w Polsce o nazwie Legendia Flower (niegdyś Gwiazda Duża).

Tuż obok lunaparku znajduje się park linowy o nazwie Śląski Park Linowy.

W latach 1959-2016 park nosił nazwę Śląskie Wesołe Miasteczko. W 2017 r. nazwa została zmieniona, by wraz z rozwojem i przejściem od tradycyjnego wesołego miasteczka ku parkowi tematycznemu europejskiego formatu, sięgnąć po bogaty świat legend, podań i baśni, których opowiadanie dziś już znika, a które niosły ze sobą ponadczasowe przesłania.

10% rabatu na bilety całodniowe

= oszczędzasz np. 40na 4 karnetach całodniowych normalnych w weekend!

Rabat obowiązuje jednorazowo w danym dniu dla maks. 4 osób. Funpass obowiązuje na: karnet całodniowy, karnet Senior i karnet dla os. niepełnosprawnej.

Zacznij oszczędzać już teraz!
Rodzinne rabaty w ponad 140 obiektach w całej Polsce.

Zamów Funpass teraz