Przewodnik po parkach rozrywki

Park Wodny w Krakowie

Zjeżdżalnie zewnętrzne

KONGO (zjeżdżalnia pontonowa)
Zjeżdżalnia pontonowa o nazwie Kongo. Powiązana tematycznie z klimatem dżungli. Rura o długości ok. 165 metrów, w kolorze zielonym i żółtym. Wewnątrz efekty dźwiękowe: imitowane odgłosy egzotycznych ptaków i zwierząt. Zjazd rurą zapewnia wrażenie pontonowego spływu rzeką w dżungli. Do użytku oddane będą pontony 1- i 2-osobowe. Dostępna w wieku od 10 lat; od 6 lat możliwość zjazdu z pełnoletnim opiekunem w pontonie dwuosobowym.
NITRO
Zjeżdżalnia Nitro bez łączeń, cała w kolorze czerwonym z czarnymi obręczami. Ekstremalna prędkość zjazdu. Wyposażona dodatkowo w efekty wizualne imitujące pas startowy. Długość rury wynosi 106 m. Dostępna w wieku: od 14 lat.
TWISTER
Kosmiczna eskapada na wyciągnięcie ręki. Twister to wir wodnej zabawy, pełen kosmicznych iluminacji.
Daj się porwać na 132-metrową wyprawę w czwarty wymiar.
Multimedialne efekty, multiplikacja wrażeń, multizabawa dla całej rodziny.

Informacja:
Twister to zjeżdżalnia z rurą o średnicy tysiąca milimetrów, o długości 132m, z zielonymi i różowymi elementami. Wyposażona w efekty świetlne i iluminacje, dające kosmiczne wrażenia. Z Twistera mogą korzystać nawet dzieci, ponieważ kąt spadku jest niższy nawet o 10%. Dostępna od 8-ego roku życia.

SPEED FIRE
Speed fire - prędkość i światło - połączenie wrażeń wszystkich zmysłów.
Moc multimedialnych atrakcji: efekt stroboskopu, beczki, gwiezdnego nieba, efekty fleszy i wiele innych. Ognisty zjazd do wody.

Informacja:
Speed Fire to połączenie rury typu Twister ze zjeżdżalnią Nitro, czyli ze zwiększonym kątem zjazdu. Pierwszy etap będzie liczył ok. 86,88m, a drugi na którym rozwiniemy większą prędkość ma mieć ok. 67,97 metrów, całkowita długość: ok. 154,85m. Rura tej zjeżdżalni będzie wypełniona efektami świetlnymi i dźwiękowymi, naszpikowana multimedialnymi atrakcjami. Składa się z elementów w kolorze pomarańczowym i granatowym. Dostępna w wieku 12 lat – ta informacja zostanie potwierdzona po testach.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Galeria zdjęć

Zjeżdżalnie zewnętrzne
Zjeżdżalnie zewnętrzne
Zjeżdżalnie zewnętrzne
Zjeżdżalnie zewnętrzne

Jedziesz do: Park Wodny w Krakowie?

Opinie