Przewodnik po parkach rozrywki

Aquapark Fala

Dwie megazjeżdżalnie

Z wysokości 16,5 m, z prędkością 5-7 m/s, pośród multimedialnych efektów świetlnych, do basenów Aquaparku prowadzą dwie superzakręcone zjeżdżalnie: pierwsza o długości 146 metrów, druga - 130 metrów. Obie są wyposażone w efekty świetlne dzienne a jedna dodatkowo w światła LED gwarantujące moc wizualnych przeżyć podczas zjazdu.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje wodne
Wodna zjeżdżalnia
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Dwie megazjeżdżalnie

Galeria zdjęć

Dwie megazjeżdżalnie
Dwie megazjeżdżalnie
Dwie megazjeżdżalnie
Dwie megazjeżdżalnie