Przewodnik po parkach rozrywki

Adventure World Warsaw

Myjnia Dla Potworów Morskich

Goście Monster Wash Machine spróbują swoich sił, kąpiąc wielkie morskie stworzenia, takie jak potwór z Loch Ness, smoki i Kraken.
Może to brzmieć nieco przerażająco, lecz potwory te są bardzo przyjaźnie nastawione do kąpieli. Goście mogą użyć do tego zadania armatek wodnych i mydlanej piany.

Atrakcja zlokalizowana w krainie Laguna Magicznych Stworzeń.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Twist 'n' Splash
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Myjnia Dla Potworów Morskich